İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ÖZEL UÇAK KİRALAMA

ÖZEL UÇAK KİRALAMA , Özel jetler söz konusu olduğunda, şımartacak kadar fazla seçenek mevcut. Charter piyasasında farklı özel uçaklardan oluşan, farklı uçuşlara ve tarzlara uyacak yüzlerce model var. İhtiyaçlarınıza uygun bir uçak bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Bazı müşteriler konfora ve lükse öncelik verirken, bazıları maliyet etkinliği, sürat ve kolaylığa odaklanmaktadır. Bagaj kapasitesi ve uçuş süresi gibi faktörler, sizin için doğru uçağı seçmede etkendir.

Peki hangi özel uçak tipini seçeceğinize nasıl karar vereceksiniz?

Doğru uçağın seçilmesi göz korkutucu olabilir ve doğru uçağı seçmek bazen çok değişkenli karmaşık bir karar süreci gerektirebilir. Bu nedenle, 7/24 hizmet veren özel uçak kiralama şirketlerinden yardım alabilirsiniz.

Ancak, seçenekleri daraltmanıza yardımcı olmak için aşağıda bir akış şeması oluşturduk. Uçuş gereksinimleriniz için hangi jet türünün en uygun olabileceğini keşfetmek için aşağıdaki mantık diyagramını izleyin.

ÖZEL UÇAK KİRALAMA FİYATLARI

Kendi özel jetinize sahip olmak sizin için bir rüya olabilir, ancak hemen hemen herkes için bir fantezi olarak kalmalıdır. Uçak edinmek çok pahalı ve zaman alan bir satın alma işlemidir.Neredeyse her özel jet müşterisi için, kiralama yapmak daha akıllıcadır. Sürekli bakım ve amortisman masraflarıyla – evrak işlerinden bahsetmiyoruz bile – özel jet satın almak çok büyük bir iştir.

UÇAK KİRALAMA ÜCRETLERİ

Özel Uçak Kiralama – yani belirli bir yolculuk için bir uçak kiralama – size daha az güçlük ve daha fazla esneklik kazandırır. 7000’in üzerinde küresel özel jeti seçerek kiralayabilir, böylece her uçuş için en uygun uçağı en uygun maliyetle seçersiniz

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın